STANDART KALİTE EĞİTİM HİZMETLERİ

SİTE HARİTASIİNSAN KAYNAKLARIHAKKIMIZDAANASAYFA
BİREYSEL VE KURUMSAL AÇIDAN EĞİTİMİN ÖNEMİ

Sektörde fark yaratarak yaptığı yenilikler ve değişimler sayesinde kendini kanıtlamış olan, mükemmel finansman yapısına, gelişmiş makine, donanım ve bilişim sistemlerine sahip kurumlar bile, bu güçlerini ancak vasıflı ve eğitimli bir işgücünün ellerine teslim ederlerse, uzun vadeli var olabilirler. Günümüzde var oldukları alanda kalıcı olmak ve pazar payını arttırmak için rekabet eden firmalarda, rekabet şartlarının ve araçlarının hemen hemen aynı olduğu göz önüne alındığında, kalıcı olmak ve fark yaratmak adına firmaların aradığı sihirli bir değnektir eğitim. Eğitimi bir şirket kültürü haline getiremeyen kurumlar gerekli yeniliklere ve değişimlere zamanında uyum sağlayamaz. Bu durumda önce sektördeki pazar payları azalır, sonra rekabet edemez hale gelir ve sonunda yok olurlar.

Fark yaratarak kalıcı olmayı hedefleyen her kurum ve kuruluş bünyesinde barındırdığı personelinin ihtiyaçlarına yönelik gerekli eğitimleri aldırmalıdır. Ancak alınan “Eğitim Danışmanlığı” sadece kurumsal anlamda eğitim aldırma hedefini gerçekleştirmeye yönelik olmamalıdır.“Eğitim Danışmanlığı” alınan kurumun bünyesinde çalışan eğitmenlerin, eğitim verdikleri alanda gerekli teknik ve pedagojik yetkinliklere sahip olup olmadığını sorgulamak gereklidir. Firmaların bu konuda bilinçlenmesi eğitim danışmanlığı hizmetlerinin de kalitesini şüphesiz artıracaktır.

İşte tüm bu bilgiler ışığında STANDART KALİTE DANIŞMANLIK olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve beklentilerini göz önüne alarak, bireysel ve/veya kurumsal anlamda gelişimlerinize katkıda bulunmak adına olabilecek en güçlü kadro ile çıkılabilecek en yüksek düzeyde, en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktayız. Çünkü derler ki;

“Olacaksan En Güçlüsü Ol, Çıkacaksan En Yükseğe Çık, Gideceksen En Uzağa Git, Yapacaksan En İyisini Yap...”

 

 

EĞİTİM

Eğitim Başvuru Formu
Eğitim Duyuruları
Eğitim Takvimi

SERTİFİKA ÖRNEKLERİ

ISO 9001:2000 Sertifikası
İç Tetkik Sertifikası
ISO 14001 Sertifikası
HACCP ISO 22000
OHSAS 18001 Sertifikası
ISO belgelendirme
AnasayfaI DanışmanlıkI EğitimI KurumsalI KariyerI ReferanslarI İletişim
Tel: 0 216 457 64 74   Fax:0 216 457 66 24  Web: www.standartkalite.com

Powered By Optimizasyon.Net

English ISO 9001 Quality Management